Služby

Kosmetické služby Karlovy Vary

Objednejte se na kompletní kosmetické ošetření včetně masáže obličeje, krku a dekoltu už za 890 Kč. Využijte kvalitní kosmetické služby v Karlových Varech zvýhodněné ceny. Vyberte si některý z našich balíčků, nebo si nechte poradit. Nyní navíc získáte ke každému kosmetickému ošetření 2 doplňkové služby ZDARMA

Objednat kosmetické ošetření

Ošetření Alissa Beauté

Alissa Beauté - značka Alissa Beauté zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii. 

Srdcem široké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez běžných alergenů, které vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku.

  • bez parabenů
  • bez minerálních olejů (vazelíny)
  • bez těžkých silikonů
  • bez barviv
  • bez sulfátů

Alissa Beauté nabízí několik linií pleťové kosmetiky pro profesionální užití v salonu i na domácí péči. Hlavní myšlenkou je poskytnout profesionální péči ženám i mužům s různými typy pleti a zároveň čistě přírodní kosmetiku, což se svými 98% přirodními produkty Alissa Beauté slibuje.

Ošetření Medik8

Medik8 je britská značka kosmetiky sídlící v Londýně, zaměřená na výrobu lékařské kosmetiky. Je známá svými kvalitními výrobky, s vysokou účinností, po celém světě. Medik8 nabízí séra, krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti.

Filosofie kosmetiky Medik8 je založena na těchto důležitých složkách CSA:

  • vitamin C, který je pokládán za jeden z nejlepších antioxidantů v péči o pokožku a je nepostradatelný v ranní péči, současně také podporuje plnost a pevnost pleti a rozjasňuje ji.
  • ochrana proti slunci S - každodenní používání mimořádně silné ochrany proti slunci má zásadní význam pro mladistvý vzhled pleti. Ochranné přípravky Medik8 jsou lehké a přitom se silnou ochranou proti slunci, chrání a zároveň vyživují.
  • vitamin A, který představuje nejdůležitější složku při péči o pleť proti stárnutí a akné. Medik8, expert v použití vitaminu A (neboli retinolu), vyvinul řadu nočních krémů a sér pro obnovu pleti během spánku.